O mně

O mně

…pro ty, kteří mě znají jako hypotéčního specialistu se představovat nemusím, ale pro vás ostatní, kteří jste navštívili tyto stránky, to považuji za slušnost, takže…

Jmenuji se Jarmila Dusová a asi jako každý člověk i já mám dvě tváře. Ta jedna je moje zaměstnání hypotéčního specialisty a ta druhá se utvářela postupně a nenásilně. Za spoustu věcí v našem životě může náhoda a ani u mě tomu nebylo jinak. Koupila jsem si časopis, kde mě zaujaly krásné hvězdy jako dekorace interiéru. Pak už byl jen krůček k tomu navštívit prodejnu korálků a potřebný materiál si nakoupit a tu krásu si sama vyrobit. Tam jsem se chytila do sítí vší té třpytivé krásy a od té chvíle mi nebylo pomoci. Z první návštěvy prodejny jsem si odnesla domů plnou tašku korálků, drátků, kleští a odhodlání tvořit. S pokorou jsem začala od jednoduchých hvězd, až jsem se vypracovala ke složitějším vzorům a ozdobám – andělíčkům, stromečkům, zvonečkům, vločkám. Každý nový vzor, nebo nápad je pro mě výzvou k dalšímu tvoření.

Jak mě moje sestra přivedla k vyšívání, tak já jsem jí na oplátku zase zlákala touto třpytivou krásou. Od té doby tvoříme „tandem“, který se vzájemně inspiruje v tvorbě a nápadech. A z koníčku se stal postupně kůň!

Naše výrobky obdivuje nejen rodina, ale i kamarádky, přátelé, známí i kolegyně v zaměstnání a ti všichni nás přivedli na myšlenku vytvořit tyto webové stránky, které jsou jen malou ukázkou našich výrobků, které si můžete i Vy zakoupit. Kompletní nabídku budeme vždy pravidelně doplňovat. Zboží si můžete objednat nebo koupit přímo u nás. U přímého prodeje máte větší výběr barevných kombinací a neplatíte poštovné, ev. si můžete domluvit barvu podle vašich potřeb. Neváhejte mě kontaktovat!

Mailem dostanete vždy jako první informace o nových výrobcích, ev. o akcích, na kterých nás můžete vidět. V případě, že si nepřejete zasílání mailů, odpovězte a do předmětu uveďte pouze NE.

Ruční výroba z korálků

Hledáte překrásné dekorace z korálků? Mám pro vás širokou nabídku ručně dělaných výrobků z korálků. Najdete zde andělíčky, hvězdičky, deštníky a různé vánoční dekorace z korálků jako např. stromečky, vločky a další … 

Proč právě my?

Ruční výroba
Kvalitní výrobky
Široký sortiment
Zajímavé ceny
Výrobky na míru
Férové jednání
Rychlá doprava

Kontakt

Ruční výroba z korálků

Jarmila Dusová
Tel: +420 724 018 130
Email: jarmila.dusova@seznam.cz